Оголошення на 13 грудня 2018 року.

Дорогі прихожани монастиря та гості міста Путивля!

Всіх, хто має бажання і духовну потребу вшанувати пам'ять Святого Апостола Андрія Первозваного, запрошуємо 13 грудня 2018 року на спільне Богослужіння - святкову Літургію, яка розпочнеться о 9.00 в храмі Різдва Пресвятої Богородиці Молченського жіночого монастиря.
В такий непростий і доленосний для вірян України час пропонуємо об'єднати спільні зусилля в молитві до Господа перед образом Його "Хліб Життя", який є святинею Сумщини і також вшановується 13 грудня.
Свого часу Апостол Андрій Первозваний прийшов на береги Дніпра-Славути проповідувати Євангеліє Христове. Пам'ять про цю подію ми передаємо з покоління в покоління і дуже цінуємо, що нашою землею ходив Первоверховний Апостол. Вшановуючи його пам'ять, ми, як маленькі притоки стікаємося до великої, повноводної ріки - Матінки Церкви. Сьогодні на часі молитви за мир в нашій країні - Україні, за добробут кожного і держави в цілому, за душевний спокій вірних Церкви Христової.
По завершені Богослужіння всім буде запропонована монастирська пісна трапеза (Різдвяний піст триває).

Господи, спаси і сохрани, в мирі і любові жити нас навчи!
З повагою ігуменя Феодосія з сестрами.