День народження нашої матусі.

IMG 1911

IMG 1913

IMG 20161031 151724

22 жовтня виповнюється 50 років з дня народження настоятельки

Молченського жіночого монастиря ігумені Феодосії і ми – сестри цієї обителі,

хочемо освідчитись у глибокій повазі та великій християнській любові нашій дорогій матушці.

Свого часу Ви, дорога матушко Феодосіє, прийняли Боже благословення на чернецтво, потім на ігуменство, і по сей день достойно несете свій хрест тернистим чернечим шляхом. Для нас Ви є прикладом самопожертви, самозречення та упокорення волі Господній. Під Покровом Пресвятої Богородиці ви стали відбудовницею Молченської обителі. Як вправна господиня, Ви даєте лад всьому монастирському господарству, Ваші руки не бояться важкої праці а душа перебуває в непрестанній молитві. Кращої настоятельки нам й годі бажати!

Дякуємо Вам, матушко, за добре слово, мудрі настанови, турботу та опіку, особистий приклад любові до ближнього.

Спасибі Вам за справедливість та розсудливість, за відвертість і строгість, і за щиру материнську любов.

Ми бажаємо Вам, дорога наша матушко, щоб Ваша душа мала завжди розправлені крила і Ви могли піднятись над тим, що є тимчасовим.

Многая і благія літа в мирі і здоров'ї, з Господнім благословенням на добрі справи під Покровом Пресвятої Богородиці, молитвами всіх святих і Божих угодників.

З уклінними вітаннями
сестри Молченського монастиря.