Вітання сестрам.

Дорогі, любимі, глибоко шановані сестри
Михаїла, Рафаїла, Іоанна, Єлисавета, Парфенія!

 

    Щиросердно вітаю вас з річницею прийняття чернечого та іноческого постригу!
   Чудним воїнством Христовим величає ченців та черниць святитель Іоанн Златоуст, спосіб життя яких подібний лише горнім силам. Досвід святих отців говорить, що якби мир знав те блаженство, яким втішає Господь обраних своїх, ченців, то весь мир зрікся б всього і пішов би за тим блаженним покликом.
   При прийнятті доленосного рішення, Вас не зупинив страх непорозуміння з рідними, близькими, друзями. Перед прийняттям обітниць цнотливості, безкорисливості, послуху, ви гідно пройшли відповідні випробування. Ваша природня слабкість не стала перепоною на шляху духовної битви з силами темряви. Палка любов до Господа зміцнила ваш дух та рішучість на всі втрати і труднощі заради Сладчайшого Іісуса.
Крокуючи обраним шляхом, здійснюючи свій подвиг по ангельському образу, ви достойні здобути досконалість, недосяжну в миру, серед його шуму та суєти.
   В річницю постригу бажаю вам, щоб ваші християнські чесноти, глибокі щирі почуття і палка любов давали вам силу і мужність йти тернистим подвижницьким шляхом, таким суворим, як і подвижники-аскети.
   Прошу ваших молитов за ближніх і дальніх, за тих, що ненавидять і тих, що люблять, за весь грішний світ, бо стоїть він лише завдяки молитвам праведників та подвижників.
   Хай слова святителя Ігнатія Брянчанінова стануть черговим підтвердженням правильності обраного вами шляху: «Милость из милости Царя царей – когда Он призовет человека к монашеской жизни, когда в ней дарует ему молитвенный плач и когда причастием Святого Духа освободит его от насилия страстей и введет в предвкушение вечного блаженства».
          Схиляюсь перед вашим духовним подвигом. З любов'ю у Христі Оксана Білоус.
                                                                                                         12 березня 2016 року

Постриг 18

 

DSC05042