Шановні мешканці та гості Путивля!

15 листопада 2015 року в місті Путивлі з благословенняПреосвященнійшого Романа, єпископа Конотопского і Глухівського відбудеться Хресний хід з іконами Спасителя та Божої Матері.
        Тисячолітня історія православ’я має неспростовні приклади, коли після здійснення Хресного ходу в місцині, де він здійснювався, на тривалий час встановлювались мир, спокій, лад, достаток.
       Незважаючи на те, що Хресний хід - хресний - значить важкий, бо ніколи хрестоносіння не було легким; це випробування наших сил і тілесних, і духовних, ми запрошуємо всіх небайдужих до долі рідного міста прийняти участь у хресному ході кінцевою метою якого, є отримання Божої милості та благословення Всемилостивого Господа Бога для нас на богоугодні справи. Беручись до нових справ, втілюючи в життя нові плани та задуми, ми не повинні забувати, що все відбувається з благословення Божого.
        Православна громада Путивля покладає великі сподівання на обранців, які нині розпочинають роботу в органах місцевого, районного та обласного самоврядування.
         Давайте пройдемо Хресним ходом вулицями рідного міста, об’єднаємось у спільній молитві заради нашого світлого майбутнього та майбутнього наших дітей, онуків.
       Хресний хід розпочнеться об 11-00 годині 15.11.2015 одночасно від трьох храмів: від Молченського жіночого монастиря (вул. Сеймська 1, вул. Леніна)., від Свято-Миколаївського храму (вул. Першотравева, вул. Леніна) та від Спасо-Преображенського собору(вул. Карла-Маркса, вул Леніна) . Хресні ходи об’єднаються в центральній частині Путивля біля каплиці, що розташована поряд з міськрадою ( вул. Леніна). Священики Путивльського благочиння звершать спільний молебен під час якого будуть прочитані молитви за мир в Україні, закличуть благословення для міста, його керівників, благодійників та мешканців.
             Благослови Боже славне місто Путивль та його людей!

74816 vest kirov