Народне визнання.

Приємною подією для християнської общини Молченского монастиря стало присвоєння настоятельці монастиря ігумені Феодосії звання «Почесний громадянин Путивльського району Сумської області». Рішення про присвоєння почесного звання ігумені Феодосії було прийнято 19 серпня на пленарному засідання 35 сесії Путивльської районної ради шостого скликання.
    Звання «Почесний громадянин Путивльського району Сумської області» є найвищою відзнакою та присвоюється як вияв особливої поваги і шани до громадян України, що здобули повагу у жителів району завдяки вагомому особистому внеску у розвиток району, зокрема, сфери економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, спорту, у відродження та примноження надбань національної культури, створення матеріальних та духовних цінностей, миротворчу, доброчинну діяльність, за мужність і відвагу при порятунку людей, зміцнення законності і правопорядку, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та стихійного лиха.
     Вручення нагороди відбулось напередодні Дня незалежності України 23 серпня в урочищі Городок під час проведення святкових заходів. Матушці ігумені Феодосії разом з присвоєнням звання було вручено нагрудний знак «Почесний громадянин Путивльського району Сумської області», посвідчення та диплом. У зв’язку з присвоєнням почесного звання, ім’я ігумені Феодосії внесено до Книги Почесних громадян Путивльського району Сумської області.
У привітальному слові Голова Путивльської районної ради Є.І. Южаков подякував нагородженій за багаторічний вагомий особистий внесок у відродження істинної духовності українського народу, плідну працю по гуманізації суспільства, виховання високих християнських ідеалів, збереження духовного спадку і пам’яток історії та культури, благодійну та подвижницьку діяльність.

награждение

награждение 1