Давайте вірити в дива величні!

      В житті завжди повинно бути місце для дива. Хай навіть створеного власними руками. Адже диво здатне додати до веселки ще декілька кольорів й тим самим змінити наше життя на краще.
      А що таке диво? Це щось надзвичайне, що залежить нібито не від нашої волі, а від волі надприродних сил. У нас, християн, це знак Бога, який спілкується з нами мовою дива. Тому, якщо ми віримо у Бога, то ми, звичайно, віримо в диво. Саме своєю вірою у Бога, ми, самі того не усвідомлюючи, стаємо співтворцями дива. Віра і диво – це просто нероздільні поняття. Віра і молитва – це наші звернення до Бога, а диво – це відповідь.
      Такою відповіддю, тобто дивом, на молитви ігуменьї Феодосії та сестер стали події, які відбулись в Молченському монастирі протягом останнього тижня місяця липня 2015 року.
     Головним надбанням обителі Білої Богородиці, звичайно окрім релігійних цінностей, є вірні парафіяни. Серед них путивлянка Ніна Кібрік, яка нині проживає в Москві. За покликом душі Ніна знаходить у своєму насиченому подіями життєвому графіку час, щоб відвідати малу Батьківщину та вклонитись святиням Молченскього монастиря. Цього разу парафіянка завітала до нас з величною місією: внести посильну лепту у відбудову храму Пророка Іоанна Предтечі. Так як Ніна є людиною мистецтва, то і підхід до справи вона обрала творчий. За її ініціативи та активної участі в Молченському монастирі з 26 по 31 липня проходить благодійний пленер. Для участі в такому заході Ніна запросила митців-живописців з Москви, Харкова, Запоріжжя, Сум та Путивля. З органами місцевого самоврядування узгодила питання щодо проведення в закладах культури міста Путивля вечора поезії та проведення благодійного аукціону з продажу полотен запрошених митців.
      Духовним просвітителем пленеру став богослов протоієрей Олександр Чурочкін, з під пера якого вже вийшла не одна книга про обитель Білої Богородиці та найбільшу її святиню - ікону Богородиці, що іменується «Молченська».
      Від усього серця ми дякуємо всім причетним до богоугодної справи за участь. Бережи вас, Боже! Хай добро і сила вам прибуде.
     І  на останок. Оптимізм настоятельки монастиря ігуменьї Феодосії, її віра у силу духу, надія на Господа часто творять дива...
    Слава Тобі Боже наш, Слава Тобі Пречистая Діво Богородице, що даруєте нам такі дива, що ми стаємо свідками та співучасниками цих див.