За покликом душі.

З дозволу адміністрації сайту, з благословення настоятельки Мовчанського жіночого монастиря матушки ігуменьї Феодосії та за покликом серця і душі звертаємось до вас з наступним.
  Сьогодні ми з вами стаємо свідками дива: на території обителі Білої Богородиці, так в народі називають Мовчанський монастир, відроджується християнська святиня - храм Різдва святого пророка Іоанна Предтечі. В той же час ми маємо можливість бути не тільки свідками, а й стати учасниками цього дива.
Будівництво храмів на землі було осяяне благословенням Божим, що засвідчує нам Святе Писання. Господь Сам звелів будувати храми і обіцяв перебувати у них: «І влаштують вони Мені святилище, і буду перебувати серед них ... (Вих. 25,8)».
   З власного досвіду кожен з нас знає, що перебуваючи у храмі відчуваєш душею присутність Господа, Божої Матері, святих ангелів і угодників Божих. В храмі очищуєшся і оновлюєшся у церковних таїнствах, у яких на нас завжди сходить спасительна благодать Святого Духа.
   Незабаром весняна толока, до якої час готуватись вже сьогодні. На часі матеріальна допомога як фінансова, так і будівельними матеріалами і технікою. Закликаємо всіх небайдужих прийняти участь у постійно триваючій благодійній акції «Іменна цеглинка».

Усі, хто не може руками будувати храм, будуйте його з молитви.  Всім миром візьмемось за відбудову храму!

Черпаючи досвід з минулого християнської церкви, з відвагою заглядаючи у майбутнє, маємо надію і віримо в те, що храм Різдва Іоанна Предтечі зустріне богомольців мелодією дзвонів та ангельськими пісноспівами; освятить духовним світлом, любов»ю і теплом всіх тих, хто буде приходити до нього.

Божої опіки, благодаті та ревної молитви всім нам в нелегкій праці на відбудові храму.
                                                                                                                                                       Ініціативна група прихожан
                                                                                                                                                       Січень 2015 року.